• ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΟΜΜΩΤΩΝ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ KOMΜΩΤΩΝ  Δ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΟΜΜΩΤΩΝ  Δ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ TO  7o  ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΣΤΙΣ  18- 19 ΜΑΡΤΙΟΥ  ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ HOLIDAY IN.

ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ  ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ  ΣΑΣ. Η ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ  ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ           sullogoskommoton@gmail.com

‘Η ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ

2310 663 918 , 6947280586

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

• ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 12-12-2017

Ενημέρωση για έκδοση αποτελεσμάτων στο Πρόγραμμα Μαθητείας ΔΙΕΚ

Σας ενημερώνουμε ότι, κατόπιν παρέλευσης  της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων συμμετοχής στη Μαθητεία ΔΙΕΚ και έκδοσης των αποτελεσμάτων επιλογής, αναρτήθηκε  στην ιστοσελίδα της Γενικής Γραμματείας Διά Βίου Μάθησης www.gsae.edu.gr

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων για Μαθητεία ΔΙΕΚ.

Για το Τμήμα Σπουδών Προγραμμάτων και Οργάνωσης Επαγγελματικής Κατάρτισης

Ομάδα Μαθητείας ΔΙΕΚ.

• ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 4-12-17

ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΣΤΟ Δ.ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ «ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ»

ΠΑΡΑΤΑΣΗ προθεσμίας υποβολής αιτήσεων καταρτιζομένων Δ.ΙΕΚ για συμμετοχή στο πρόγραμμα μαθητείας έως και τη ΔΕΥΤΕΡΑ 11 Δεκεμβρίου στις 12 το μεσημέρι.